top of page

APOLLO NEXT 020

APOLLO NEXT — це цілком новий погляд на те, яким повинен бути спортивний клуб та шлях до здорового і досяжного способу життя. Компанія розвиватиме мережу доступних, але високоякісних та технологічних клубів, де кожен буде відчувати, що йому тут раді.

Концепція APOLLO NEXT підходить як тим, хто знає все про фітнес, так і тим, хто тільки починає та мріє не кинути. Однією з відмінностей APOLLO NEXT будуть спеціальні місії для малих груп з 6-7 людей:

APOLLO NEXT gym

разом з інструктором-лідером вони будуть тренуватися як команда для досягнення зрозумілої й завжди крутої мети. Місії організовують під різні рівні підготовки та цілі, наприклад: підтягнутися 10 разів, віджатися або підготуватися до омріяного запливу чи марафону.

Групові тренування поза місіями проводяться у партнерстві з Les Mills, культовим провайдером фітнес програм родом з Нової Зеландії. У розкладі буде понад 110 занять на тиждень в кожному клубі, що вдвічі перевищує стандартну пропозицію спортивних клубів України. Власне, вже з відкриття, тренування будуть проводитися онлайн та офлайн, щоб ніяка відпустка, відрядження чи локдаун не завадили фанатіти від фітнесу. 

«Під час створення APOLLO NEXT, ми надихалися програмою космічних польотів NASA. Саме ця програма допомогла здійснити першу пілотовану висадку на Місяць і заявити на увесь світ, що для людини немає нічого неможливого. Власне, ми теж так думаємо. Тому ми запускаємо наступні “місії до зірок” у кожному новому клубі. Це прослідковується навіть у назвах локацій: APOLLO 019, APOLLO 020, APOLLO 123 і так далі», — розповідає команда APOLLO NEXT.

Кожен спорт-простір має зону для групових тренувань, функціональну зону для малих груп, кардіо-зону, зону розтяжки, а також місце для роботи з вільною вагою та спортивним обладнанням. На території є ЦКК (центр керування клубом), соціальний простір з кав’ярнею-баром, крамничка з брендовою лінійкою спортивного екіпу від Decathlon, аксесуарів та спортивного харчування  і, безумовно, роздягальні й душові. Доступ до всіх фіч і покупок здійснюється простим скануванням браслету Гостя. До речі, APOLLO NEXT — це перша повністю діджиталізована мережа спортклубів. Без паперових контрактів, карток, ключиків або готівки ― уся взаємодія відбувається через сайт, застосунок, систему розпізнавання обличчя, браслет APOLLO NEXT та NFC пристрої.

Супровід Гостей від початку і підтримка протягом тренувань — це те, що відрізнятиме APOLLO NEXT. Від Fozzy Group APOLLO NEXT увібрали все найкрутіше: сервіс, гостинність, інноваційність та бажання допомагати. Експерти з фітнесу і нутриціологи розробили плани тренувань та харчування під різні спортивні цілі та фізичне навантаження. Плани будуть доступні у тестовому режимі всім Гостям у перший же день роботи клубу.

 

Для тренерів, які індивідуально займаються з Гостями, APOLLO NEXT може стати ідеальним майданчиком для розвитку власного фітнес-бізнесу. Спеціальна підписка для тренерів дозволяє їм проводити необмежену кількість тренувань і консультацій у просторі спортклубу. У підписку включено користування всім обладнанням і сервісами.

www.apollo.online

Графік роботи: 6:00 – 00:00

Адреса: ХарьОК Minimall, 3 поверх 
вул. Декабристів 9е, станція метро Харківська

bottom of page